Kompakts. SUV. Hibrīds.

Iepazīstieties ar jauno Suzuki Ignis! Pasaulē pirmais mazais apvidus auto tagad ir vēl personīgāks - pateicoties jaunām ārējām krāsām un rotaļīgām detaļām no iekšpuses un ārpuses. Kopā ar efektīvu hibrīda tehnoloģiju Suzuki Ignis standarta aprīkojumā ietilpst LED priekšējie lukturi, aizmugurējie lukturi un miglas lukturi, elektriskie logi un spoguļu regulēšana, automātiska klimata kontrole, atpakaļgaitas kamera un daudz kas cits.

 

Kompakts

Lai gan jaunais Suzuki Ignis ir īsts apvidus auto ar klasiskām bezceļu funkcijām, tas ir arī īsts miniauto. Kompaktā izmēra transportlīdzeklis ir paredzēts pilsētai, kur tas viegli izslīd pa šaurām ieliņām un alejām. Neliels pagrieziena rādiuss, augsta sēdvieta un laba perspektīva padara manevrēšanu ar Ignis ļoti vieglu.

 

SUV

Ignis ir pirmais SUV starp mazām automašīnām. Neskatoties uz mazajiem izmēriem, tas piedāvā tādas vērtības kā augsta sēdvieta un ērta ieeja un izeja. Ignis ir aizmugurējais sēdeklis, kas dod iespaidīgu vietu vai nu pasažieriem, vai bagāžai. Transportlīdzeklis ir pieejams kā kvadracikls, kas apvienojumā ar augstu klīrensu piedāvā lielisku manevrētspēju.

 

Hibrīds

Ignis ir pieejams ar Suzuki hibrīdsistēmu. Suzuki hibrīda sistēma SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) palīdz ietaupīt degvielu.

2020. gada modelim tagad ir augstas ietilpības 10 Ah litija jonu akumulators ar lieliskām uzlādes un uzglabāšanas īpašībām, kā arī integrēts startera dzinēja ģenerators (ISG) ar dzinēja funkciju.

  1. Elektriskais atbalsts benzīna dzinējam.
  2. Klusa start-stop tehnoloģija.
  3. Atlikušās enerģijas taupīšana.
  4. Samazinātas CO2 emisijas.
  5. Optimizēts degvielas patēriņš – it īpaši braucot pilsētā.
  6. Braukšana kā parasta automašīna.

 


SALONS

RAKSTURĪGS SALONS

Ar stilīgu, izcilu izskatu un jautriem krāsu mirgojumiem Ignis salons papildina pilsētas stilu.

Viedais audio ekrāns

Skaņas sistēmai ir skārienekrāns, kura izmantošana ir tikpat intuitīva kā viedtālruņa izmantošana. Savienojiet viedtālruni ar Bluetooth vai USB kabeli, un automašīnas ekrānā varat izmantot tālrunī instalētās lietotnes.

 

Dažāda izmēra bagāžas nodalījums ļauj ērti novietot bagāžu

Ja aizmugurējie sēdekļi, kas jāpārvieto uz priekšu un atpakaļ, ir salocīti, ignis var lepoties ar bagāžas nodalījumu, kas ir pat 490 litri. 50:50 no bagāžnieka var salocīt arī sadalītus aizmugurējos sēdekļus; nolokot sēdekļus, jūs varat pārvadāt ļoti atšķirīgu bagāžu.


VEIKTSPĒJA

IZCILAS BRAUKŠANAS ĪPAŠĪBAS

Ar jutīgu Dualjet dzinēju un degvielu taupošu gaismas hibrīda sistēmu Ignis atgriež braukšanas uztraukumu. AllGrip kvadricikls dos jums pārliecību, braucot pa slideniem ceļiem.

Dualjet dzinējs

1,2 litru Dualjet dzinējs piedāvā gan spēcīgu reakciju, gan ekonomiju. Šis ārkārtīgi labais līdzsvars ir iespējams ar vairākiem tehnoloģiskiem jauninājumiem, piemēram, elektriski mainīgu vārstu laiku, mainīga tilpuma eļļas sūkni un virzuļa elektrisko dzesēšanas sprauslu.

 

Gaismas hibrīda sistēma

Suzuki hibrīda sistēma SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) palīdz ietaupīt degvielu. Tas pārvērš palēninājuma radīto kinētisko enerģiju elektrībā, ko elektromotors izmanto, lai palīdzētu benzīna dzinējam.

Kompaktā un vieglā SHVS sistēma ietver lielas ietilpības 10 Ah litija jonu akumulatoru ar lieliskām uzlādes un uzglabāšanas īpašībām, kā arī integrētu startera dzinēja ģeneratoru (ISG) ar dzinēja funkciju.

 

Automātiskā četrkāršā vagonu sistēma

AllGrip Auto autovadītājam sniedz sirdsmieru, braucot katru dienu, īpaši uz slideniem ceļiem vai sniegotiem segumiem. Kad sistēma konstatē, ka priekšējie riteņi vairs neatrodas uz ceļa, viskosideru kvadricikla sistēma automātiski pārnes griezes momentu uz aizmugurējiem riteņiem.

 

Viegla un stingra Heartect platforma

Vienmērīgi izliekts rāmis palielina virsbūves stingrību, kas nodrošina lielisku transportlīdzekļa uzvedību. Tajā pašā laikā tas palielina drošību sadursmes gadījumā, efektīvi izkliedējot trieciena enerģiju. Neskatoties uz transportlīdzekļa kompakto SUV formu, pateicoties šai platformai, sastāvdaļas ir sakārtotas tik optimāli, ka kabīne joprojām ir ērti plata un bagāžniekā ir daudz vietas.

 

Drošība ir svarīga

Suzuki ir pilns ar viedām tehnoloģijām un palīgsistēmām, lai jūs būtu drošībā visa ceļojuma laikā. Ignis ir divu kameru bremzēšanas palīglīdzeša, kas palīdz novērst sadursmes un mazināt sadursmju bojājumus, izmantojot brīdinājumus un automātisko bremzēšanu.


Garantija: 3 gadi vai 100 000 km

Darbvirsmas versija