Swift

Četrkāršie pārvadājumi – iemesls būt pārliecinātam

Swift vienmēr ir priekšā citiem ar savu kvartetu. Visu, ko vēlaties no modernas automašīnas, var atrast kvadriciklā Suzuki Swift. Automašīnas dizains ir mūžīgi stilīgs, ekoloģiskā pēda ir maza un, pats galvenais, ir forši braukt gan vasarā, gan ziemā. Ja jūs vienmēr dodat priekšroku kaut kam jaunam un svaigam savā izvēlē, piecu durvju Swift ir kaut kas tieši jums! Pilnpiedziņas Swift ir paredzēts strauji mainīgiem Ziemeļvalstu ceļa apstākļiem un vienmēr ienes jūsu sejā smaidu.

 

Izveidots jums

Swift eleganto melno dekoru papildina dzirkstoša sudraba detaļas. Efektīvs un sportisks dekors ir arī ļoti praktisks. Katrs Swift vadītāja sēdekļa elements ir paredzēts, lai padarītu braukšanu vieglu un patīkamu. Vadības ierīces un indikatori, kā arī skaņas sistēmas un gaisa kondicionētājs ir ērti un viegli lietojami. Tikai pēc brīža jūs pievienojat USB ierīci audio sistēmai, lai klausītos savu iecienītāko mūziku, vai izveidojiet jauku iekštelpu klimatu tieši jums pareizajā temperatūrā.

 

Četrkāršie pārvadājumi

Swift četrkāršajā pārvadāšanas sistēmā dzinēja spēku starp priekšējo un aizmugurējo asi sadala šķidruma sānslīde. Pilnpiedziņa ieslēdzas automātiski, ja tiek konstatēta atšķirība starp priekšējo un aizmugurējo riteņu ātrumiem. Šāda sistēma samazina degvielas patēriņu, jo Swift ir kvadricikls tikai tad, kad tas patiešām ir nepieciešams.


SUZUKI SWIFT IEGUVA MODEĻA ATJAUNINĀJUMU!

Atjaunināts 2020. modeļa gads Swift

 • Jauna dizaina vieglmetāla diski
 • Jauns skaistuma režģis
 • Jaunas virsbūves krāsas
 • Sudraba kabīnes akcenta krāsa, nevis balta
 • Swift hibrīds tagad ir pieejams arī ar automātisko pārnesumkārbu
 • Lielākas ietilpības hibrīdsistēmas akumulators (10 Ah)
 • Jauns, ekonomiskāk K12D Dualjet dzinējs
 • Vairāk aprīkojuma

 

Lielisks aprīkojuma līmenis

1.2 Dualjet 2WD GL CVT automātiskais hibrīds, 2020. modeļa gads
Standarta aprīkojumā tagad arī

4,2" indikatoru bloks ar krāsu LCD displeju
LED tuvās un tālās gaismas
Adaptīvais ātruma turētājs
Sadursmju novēršanas palīdzība
Hibrīda sistēma

1.2 Dualjet 4WD GLX 5 pakāpju manuālais hibrīds, 2020. modeļa gads
Standarta aprīkojumā tagad arī

 • Akls stūra izsekošanas sistēma
 • Palīgsistēma aizmugurējās šķērsvirziena kustības sadursmju novēršanai
 • Joslu izsekošanas sistēma
 • Ceļa zīmju atpazīšana
 • Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori

 


SUZUKI SWIFT 4×4 HIBRĪDS

Suzuki Swift tagad ir pieejams arī kā hibrīds ar labāko aprīkojumu savā klasē. Swift Hybrid piedāvā lielāku komfortu un drošību. Automašīnai ir 1,2 litru Dualjet dzinējs, Allgrip Auto kvadricikla sistēma un piecu pakāpju manuālā pārnesumkārba.

Suzuki hibrīda sistēma SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) palīdz dzinējam ar vieglu un kompaktu integrētu startera motorģeneratoru (ISG), kam ir arī elektromotora funkcija un ārkārtīgi efektīvs litija jonu akumulators, kas nodrošina ievērojamu slodzi un barošanas avotu. Tā ir optimāla hibrīda sistēma mazam automobilim, lielisks līdzsvars starp degvielas patēriņu un telpas efektivitāti. Hibrīdsistēmas jauda ir 2,3 kW, maksimālais griezes moments ir 50 Nm. Quadcopter Swift Hybrid vidējais degvielas patēriņš ir 5,4 l/100 km un CO2 izmešu daudzums ir 121 g/km.

 

Suzuki Swift Hybrid ir labākais aprīkojums cenu diapazonā. Standarts ietver LED priekšējos lukturus, dienas gaitas gaismas un aizmugurējos lukturus; automātiska tālajām un miglas lukturu pārslēgšana. Trīsriteņu piedziņa ar ādas pārklājumu un ergonomiskiem slēdžiem var kontrolēt skaņas sistēmu, mobilo tālruni, adaptīvo vienmērīgā ātruma turētāju un ātruma ierobežošanas ierīci, nepaceļot rokas no daudzfunkcionālās stūres. Turklāt Swift ir elektriskie logi priekšā un aizmugurē, bezatslēgas palaišana un 16" lietie riteņi.

 

Navigācijas ierīce un atpakaļgaitas kamera

7" skārienekrāns ļauj intuitīvi kontrolēt multimediju iespējas – izvēlēties mūziku, vadīt navigācijas sistēmu, kā arī brīvroku sistēmu un viedtālruņa savienojamību. Funkcijas var kontrolēt, izmantojot četrus galvenos darbības režīmus: "Klausīšanās", "Zvanīšana", "Vadība" un "Savienojums". Display Audio ar viedtālruņa savienojumu ir saderīgs ar iepriekš instalētām Apple CarPlay, Android AutoTM un MirrorLinkTM lietotnēm. Savienojot iPhone tālruni ar USB kabeli, Apple CarPlay ļauj veikt zvanus, piekļūt mūzikai, saņemt un nosūtīt ziņojumus gan kā balss komandas, gan izmantojot skārienekrānu. Navigācijas sistēma palīdz braukt uz vietām, kas vēl nav uzsāktas, neuztraucoties par autostāvvietu. Atpakaļgaitas kamera palīdz novietot automašīnu arī mazākajās autostāvvietās.

 

DROŠĪBA VAIRO PAŠAPZIŅU

Adaptīvais vienmērīgā ātruma turētājs

Adaptīvais vienmērīgā ātruma turētājs izmanto milimetru viļņu darbināmu radaru, kas automātiski novērtē un uztur trīs dažādu garumu garenvirziena attālumu, kas iepriekš iestatīts ar priekšējo pasažieri*. Ja priekšā nav cita transportlīdzekļa, automobilis saglabā vadītāja izvēlēto ātrumu (no 40 līdz 160 km/h). * Garenvirziena attālums ir atkarīgs no automašīnas ātruma.

1. Pastāvīga ātruma kontrole
Izvēlieties vēlamo ātrumu, ja priekšā nav citu transportlīdzekļu.

2. Vadības palēnināšana
Ja priekšā ir lēnāks transportlīdzeklis, jūsu automašīna samazinās ātrumu, lai padarītu braukšanu drošu.

3. Paātrinājuma vadība
Ja priekšā ir lēnāks transportlīdzeklis un maināt joslas, jūsu automašīna automātiski paātrināsies līdz iepriekš izvēlētajam vienmērīgajam ātrumam.

Palīdzība frontālas sadursmes novēršanai ar gājēju identifikāciju

Šī pamataprīkojuma funkcija izmanto kameras un priekšējā stikla lāzera sensoru, lai identificētu citus transportlīdzekļus un gājējus, un brīdina par sadursmes risku. Pēkšņas vadītāja bremzēšanas gadījumā sistēma palielina bremzēšanas spēku uz riteņiem. Ja sistēma pati uzskata, ka sadursme ir neizbēgama, avārijas bremžu pastiprinātājs automātiski nobremzē transportlīdzekli.

1. Brīdinājums
Kad sistēma novērtē iespējamo sadursmi ar šķērsli, uz daudzfunkcionālā indikatora atskan skaņas signāls un brīdinājuma signāls. Sistēma nosaka nekustīgus objektus, ja automašīnas ātrums ir no 5 līdz 80 km/h, un kustīgus objektus, ja ātrums ir lielāks par 5 km/h.

2. Bremzēšanas asistents
Ja ir augsts sadursmes risks ar šķērsli un nospiežot stāvo un stipro bremžu pedāli, iedarbina bremzēšanas palīgu, kas palielina bremzēšanas spēku. Sistēma tiek aktivizēta, kad automašīnas ātrums ir lielāks par 5 km/h.

3. Automātiskā bremzēšana
Ja sadursmes risks ar gaidāmo šķērsli turpinās palielināties, sistēma piemēro spēcīgu automātisko bremzēšanu, lai novērstu sadursmi vai samazinātu sekas, ja tā notiek. Sistēma spēj bremzēt, lai nekustinātu objektus, ja automašīnas ātrums ir no 5 līdz 30 km/h, un kustīgiem objektiem, ja ātrums ir lielāks par 5 km/h.

Joslu atiešanas brīdinājuma sistēma

Joslu uzraudzības sistēma ar ātrumu 60 km/h vai vairāk brīdina vadītāju, parādot brīdinājuma signālu un vibrējot stūri.

 

Uzmanību brīdinājuma sistēma

Ja ātrums ir 60 km/h vai lielāks, sistēma izsaka brīdinājumu ar skaņas signālu un brīdinājumu, ja, analizējot vadītāja braukšanas stilu, tā ir konstatējusi automobiļa "kloķēdi" vadītāja noguruma dēļ.

 

Automātiskā komutācijas sistēma tālajiem lukturiem

Automātiskās pārslēgšanas sistēma tālajām gaismām ar ātrumu 40 km/h vai vairāk maina tuvās gaismas uz tālajām gaismām un otrādi atkarībā no citiem transportlīdzekļiem un apkārtējās gaismas.

 

SKAIDRA UN STILĪGA METRIKA

Hroma apmales ar zīdainu apdari rotā divus galvenos pulksteņa formas indikatorus, kuros sarkanbaltsarkanās krāsas ir uzsvērti mainīgas. Metrika ar skaidru un sportisku dizainu norāda arī uz dzesēšanas šķidruma temperatūru un degvielas līmeni pat diennakts rādītāju veidā. Modernais 4,2 collu TFT LCD displejs displeja bloka vidū precīzi un saprotami informē vadītāju par automašīnas uzvedību un lietošanu, piemēram, sānu un garenvirziena paātrinājumu, dzinēja jaudu un griezes momentu, paātrinājumu un bremzēšanas spēkiem.

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM


SALONS

Vienkārši stilīgs

Swift ir pierādījums tam, ka neliels auto var būt arī moderns. Stilīgajam melnajam dekoram tiek pievienotas sudraba detaļas. Katrs vadītāja sēdekļa elements ir paredzēts, lai padarītu braukšanu vieglu un patīkamu. Mērinstrumentu panelim ir skaidra metrika un šķidro kristālu displejs, no kura cita starpā var redzēt degvielas patēriņu un ceļa garumu, kuru joprojām varat iziet ar degvielas daudzumu tvertnē. Tumsā var piekļūt indikatora bloka stilīgajam apgaismojumam.

 

Salons, kas paceļ garastāvokli

Kabīne ir veidota tā, lai ņemtu vērā vadītāja komfortu – visas pogas un regulatori atrodas tieši tur, kur jūs tos sagaidāt. Uzreiz sēžot automašīnā, rodas vēlme sākt braukt – pateicoties dizaina filozofijai "vadītājs ir karalis". D-veida stūre, perfekti atbalstīti priekšējie sēdekļi un vadītāja pagrieztā centrālā konsole, kas pazīstama no sporta automašīnām, rada sportisku un kvalitatīvu atmosfēru.

 

 

Lielisks aprīkojums

Suzuki Smart Audio sistēmas lielo septiņu collu skārienekrānu ir viegli izvēlēties mūziku, videoklipus, kontrolēt MirrorLink™, Apple CarPlay™ un Android Auto™ saderīgu mobilo tālruni*, radio, mp3, USB un Bluetooth.

MirrorLink™ vai Apple CarPlay™ saderīgs mobilais tālrunis ir savienots, izmantojot USB kabeli, pēc kura tālruņa lietotnes var izmantot, izmantojot automašīnas skārienekrānu*.

Atpakaļgaitas kamera
Pateicoties galvenajai pārnesumu atpakaļgaitas kamerai, autostāvvieta ir vienkārša un droša, jo atpakaļgaitas kameras attēlā ir redzamas arī zonas, kas nav redzamas no atpakaļskata spoguļiem.

Navigācijas
Suzuki Smart Audio ir pieejama navigācijas sistēma.

Drošība
Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB) un adaptīvais vienmērīgā ātruma turētājs (ACC) ir pieejami arī kā piederumi swift GA un GL modeļiem.

Plašs salons

Lai gan Swift ir īsts mazs automobilis no ārpuses, ir daudz vietas gan vadītājam, gan pasažieriem. Pateicoties garajai riteņu bāzei un priekšējo sēdekļu rimstim, ir bijis iespējams atbrīvot papildu vietu aizmugurējiem sēdekļiem, kuri tagad var baudīt ērtāku sēdvietu. Ar vairākiem izgudrojumu risinājumiem, ja nepieciešams, jūs varat palielināt bagāžas apjomu automašīnā.

Swift lielākais jauninājums attiecas uz bagāžas nodalījumu ar ietilpību 265 litri. Ja jūs atņemat aizmugurējo sēdekli, kas sadalīts asimetriski (60:40), bagāžnieka tilpums palielināsies līdz pat 947 litriem.

 

Daudz vietas uzglabāšanai

Swift maina savu priekšstatu par kvadriciklu mazu automašīnu. Ar gudru risinājumu uzglabāšanas vietas un daudzas atjautīgi novietotas uzglabāšanas kastes saglabā nepieciešamās lietas tieši rokas stiepiena attālumā, pievienojot gan lietošanas ērtumu, gan braukšanas drošību.

 

*Suzuki Motor Corporation vai Suzuki Motor Finland Oy nav atbildīgs par dažādu ražotāju mobilo ierīču saderību ar Suzuki automašīnu MirrorLink un/vai Bluetooth sistēmām vai par problēmām, ko radījušas to kļūmes. Android Auto™ un Apple CarPlay™ ir iepriekš iestatīti. Pakalpojums ir atkarīgs no pakalpojuma sniedzēja.


SUZUKI SWIFT VEIKTSPĒJA

Moderns benzīna dzinējs DUALJET

Swift dzinējs ir jaunais 1,2 litru benzīna dzinējs DUALJET, kas attīsta 66 kW (90 ZS) un kura maksimālais griezes moments ir 120 Nm. Motorā vienmēr ir divas sprauslas uz cilindru, pateicoties kurām degvielas patēriņš un CO2 emisijas ir minimālas. Vidējais degvielas patēriņš ir tikai 4,9 l/100 km, un CO2 izmešu daudzums ir 110 g/km.

 

AllGrip auto četrkāršā pārvadāšanas sistēma

Swift pamata aprīkojumā vienmēr ir AllGrip Auto četrkāršošanas pārvadāšanas sistēma. Labos ceļa apstākļos Swift brauc tikai ar priekšējiem pārvadājumiem – tas samazina degvielas patēriņu. Tomēr, ja starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem ir ātruma atšķirība, AllGrip Auto nekavējoties pārnes vagonu arī uz aizmugurējiem riteņiem.

 

Jaunās paaudzes galvenais dizains un virsbūve

Swift jaunais pamata dizains ir izstrādāts ārkārtīgi rūpīgi. Jaunās pamatstruktūras stūrakmens ir izliekts pamatrāmis, kas prasa daudz mazāku pastiprinājumu un labāk izkliedē trieciena enerģiju. Tās svars tiek samazināts par aptuveni 30 kg, salīdzinot ar iepriekšējo modeli.

 

Virsbūves ražošanā ir izmantots trīs reizes vairāk īpaši izturīga tērauda un divreiz vairāk superspēcīga tērauda nekā iepriekšējais Swift. Pateicoties tam, virsbūve ir par 40 kg vieglāka nekā iepriekšējais modelis. Ķermeņa stingrība ir palielināta, izmantojot jaunu dizainu un konstrukciju.

 

Balstiekārta ar jaunu konstrukciju

Swift jaunais pamata dizains apvieno jaunu, vieglāku piekares sistēmu, kas saglabā swift atšķirīgās labās vadāmības un braukšanas īpašības. MacPherson atsperu stieņa detaļas priekšā ir pārveidotas, piemēram, šķērsvirziena stabilizators ir īsāks nekā iepriekšējais un dobs iekšpusē, priekšējais tilts ir vieglāks un stingrāks. Ir pārveidota arī atbalsta struktūra, kas ir tās pamatā. Piemēram, šķērsvirziena sijas un dobās sviras ir pārveidotas, lai palielinātu vieglumu un stīvumu. Swift gadījumā balstiekārta vienmēr ir optimizēta priekšējiem un kvadricikla modeļiem atsevišķi.


Garantija: 3 gadi vai 100 000 km

Darbvirsmas versija