Pievienots 06.11.2021


Tagad Suzuki Vitara ir pieejams arī kā hibrīds!

Jaunais Vitara Hybrid K14D 1,4 litru BOOSTERJET benzīna dzinējs, kas izstrādāts ar dažādām degvielas efektivitātes tehnoloģijām, ir ar zemu degvielas patēriņu, vienlaikus saglabājot griezes momentu uz vienlīdzīgiem pamatiem ar pašreizējo dzinēju. Vitara Hybrid 48 voltu SHVS vieglā hibrīda sistēma vēl vairāk palielina degvielas patēriņa efektivitāti, padara braukšanas pieredzi sportiskāku un paātrinošāku nekā parastie automobiļi.  Lai akcentētu modernāku izskatu, jaunajam dzinējam 2020 Vitara ir jaunas formas LED priekšējie lukturi.

SKATĪT VAIRĀK

Spēles laiks

Projekti, atskaites punkti, mērķi – pieaugušo dzīve ir pilna ar pienākumiem. Tomēr ārpus sanāksmēm un grafikiem mums visiem ir paslēpts dziļāks spēks: bērns, kurš ir gatavs iznākt spēlēt! Izbaudiet braukšanas prieku katru dienu – gan uz ceļa, gan ārpus tā, baudot veiktspēju, aizraujošu dizainu un progresīvas tehnoloģijas. Atklāj jauno Suzuki Vitara, kas svin savu 30. dzimšanas dienu!

 

Atjaunotās Vitara priekšpusē vertikālie hroma akcenti uzsver piecu ribu skaistuma režģi; jaunais hroma akcents visā bufera apakšējā daļā atspoguļo transportlīdzekļa atjaunoto apdari.

 

Kvalitatīvāka kabīnes apdare ietver mīkstas virsmas paneli, sudraba apdares detaļas ap indikatoriem, durvīm un centrālo konsoli, kā arī metāla ģeometrisku rakstu ap indikatoru bloku. Jaunā Vitara tagad ir pieejama divās daļās ar panorāmas stikla jumtu*.
* GLX+SR modelim ir pieejams panorāmas stikla jumts.

 

Uzlabotais Vitaral ir uzlabojis preventīvo drošības aprīkojumu, lai palīdzētu vadītājam novērst ceļu satiksmes negadījumus vēl atšķirīgākās situācijās nekā iepriekš un palielinātu iekšējo mieru ikdienas braucienā. Īsviļņu radara avārijas bremzēšanas palīgsistēmas vietā gājēju noteikšana ir frontālas sadursmes novēršanas palīdzība. Šī funkcija izmanto kameru un lāzera radaru (MFL), lai identificētu gājēju un samazinātu viņa traumas iespējamā sadursmē. Tagad ir pieejama arī aktīva joslas atiešanas palīdzības sistēma, līnijas maiņas asistents un ceļa zīmju atpazīšana.
Šis drošības aprīkojums nav pieejams GL/ modelim. GL+ (tikai 4WD) un GLX modeļiem tie ir pamatiekārtās.

 


SUZUKI VITARA HIBRĪDS. ILGTSPĒJĪGA HIBRĪDA SISTĒMA

Jaunā K14D 1,4 litru BOOSTERJET ar 48 V Suzuki SHVS vieglo hibrīda sistēmu aizstāj K14C 1,4 litru BOOSTERJET dzinēju.

 

K14D 1,4 litru BOOSTERJET dzinējs

Turbokompresors ar starpdzesētāju saspiež saspiesto gaisu cilindros, ļaujot dzinējam nodrošināt lielāko griezes momentu 235 Nm jau ļoti mazos ātrumos, pat no 2000 apgr./min. Turbokompresors ir aprīkots ar vārsta vadības sistēmu, kas, aizveroties noklusējuma stāvoklī, nodrošina labu dzinēja reakciju un, atverot, samazina degvielas patēriņu, braucot mierīgi.

Degvielas patēriņa efektivitāti vēl vairāk palielina septiņu sprauslu tiešās iesmidzināšanas sistēma, kas optimizē iesmidzināmās degvielas daudzumu, laiku un spiedienu.

Izmantojot degvielas taupīšanas inovācijas, piemēram, paaugstinātu spiediena līmeni 10,9, elektrisko mainīgo vārstu laiku un dzesēšanas izplūdes gāzu cirkulāciju, jaunais tiešās iesmidzināšanas turbo dzinējs piedāvā mazāku degvielas patēriņu, bet enerģisku braucienu ar jauno Vitara.

 

Vitara Hybrid ir pieejams kā priekšējo riteņu piedziņa vai ar AllGrip kvadricikla sistēmu un 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

 

48 V SHVS gaismas hibrīda sistēma

48 voltu Suzuki hibrīda sistēma SHVS sastāv no trim galvenajām sastāvdaļām: 48 voltu integrētā startera motora ģeneratora ISG (Integrētā startera ģeneratora), kam ir arī elektromotora funkcija; 48 V litija jonu akumulators un līdzstrāvas pārveidotājs, kas pārvērš 48 voltus 12 voltos. ISG 48 voltu spriegums salīdzinājumā ar parastajiem 12 voltiem palielina elektromotora veiktspēju un paplašina tā enerģijas atgūšanas griezes momenta diapazonu.

Jaunās sistēmas svarīgākās iezīmes ir griezes momenta kontrole un pastiprināšanas funkcijas, kas padara braukšanas pieredzi intensīvāku, izmantojot elektromotoru, lai palielinātu griezes momentu, paātrinot. Sistēmai ir arī jauna elektromotora tukšgaitas funkcija, kas izmanto elektromotoru tukšgaitas ātrumā, tādējādi ietaupot degvielu.

 

Jauni LED priekšējie lukturi

2020. gada Vitara ar jauno dzinēju ir atpazīstama ar inovatīviem LED priekšējiem lukturiem, kas jaunajām tehnoloģijām piešķir perfektu izskatu.

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM

 


EKSTERJERS

Esiet gatavi ārpusei, no kuras izstaro izturība un enerģija. Vitaras enerģiskais stils pievērš visu uzmanību, lai kur jūs brauktu. Tas vienmēr ir redzams – pētot gan ceļus, gan ainavas. Pievienojiet enerģisku izskatu savam braucienam un palieliniet savas sajūtas ar pilna izmēra pilsētas SUD iekšējo apdari.

 

Suzuki dizaina raksturs, piemēram, enerģisks piecu svītru režģis un spēcīgs buferis ar stilīgu hroma akcentu*, piešķir Vitarai gludu un modernu izskatu.
* GL modelim nav pieejams buferis ar hromētu akcentu.

 

Spilgti LED priekšējie lukturi ietaupa enerģiju, kad tuvās gaismas deg. Zilie projektori atstāj vēsu iespaidu. Uzcelt LED dienas gaismas ir unikāls dizains. Aprīkojumā ir arī miglas lukturi, lai uzlabotu redzamību sliktos laika apstākļos.
GLX modelim ir pieejami LED priekšējie lukturi, GL modelim nav pieejami LED dienasgaismas un priekšējie miglas lukturi.


INTERJERS

Ieiešana Vitārā ir kā atklāt atjaunotu pasauli, kas pilna ar augstākās kvalitātes materiāliem. Tā kā katra poga, slēdzis un indikators ir plašāks nekā iepriekš, tas atrodas dabiskajā vietā. Izbaudiet iekšējo aprīkojumu, no kā nekad nevēlēsieties padoties. Paneļa mīkstā virsma nodrošina pirmās klases sajūtu.

7 collu skārienekrāns ļauj intuitīvi kontrolēt multivides iespējas – izvēlēties mūziku, kontrolēt navigāciju, kā arī brīvroku un viedtālruņa savienojamību. Display Audio ar viedtālruņa savienojumu ir saderīgs ar iepriekš instalētajām Apple CarPlay, Android Auto™ un MirrorLink™ lietotnēm. MirrorLink™ ļauj transportlīdzekļa skārienekrānā parādīt dažādas viedtālruņa lietotnes un izmantot tās braukšanas laikā.
*7" skārienekrāns ar viedtālruņa pieslēgumu un navigācijas sistēmu nav pieejams visiem modeļiem. Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme. MirrorLink™ ir Car Connectivity Consortium LLC reģistrēta preču zīme.

 

 

Daudzfunkcionāla stūre

Lietotājam draudzīgā daudzfunkcionālā stūre nodrošina vadītājam pilnīgu vadību. Radio un Bluetooth® savienojamības viedtālruņa vadība ir rokas stiepiena attālumā. Adaptīvā ātruma turētāja* vadības ierīces ir arī uz stūres, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un drošību.
* Nav pieejams visiem modeļiem.

 

 

Jauns 4.2" daudzfunkcionāls šķidro kristālu displejs

Modernais 4,2 collu šķidro kristālu displejs ir iekarojis displeja bloka centrālo daļu un sniedz vadītājam precīzu un uzticamu informāciju par transportlīdzekļa uzvedību un darbību. Dinamiskais displejs tēlaini parāda plašu notiekošā diapazonu, piemēram, izvēlēto transporta veidu ALLGRIP modeļos, sānu un garenvirziena paātrinājumu, dzinēja jaudu un griezes momentu, paātrinājumu un bremžu izmantošanu. Plašs iespēju klāsts nodrošina, ka jūsu brauciens nekad nebūs garlaicīgs.
* Nav pieejams GL modelim.

Panorāmas jumts ar jumta lūku

Viegli lietojams un pilnībā atverams panorāmas jumts ļauj iedegt gaišu un svaigu āra gaisu.
* GLX+SR modelim ir pieejams panorāmas stikla jumts.

 

Daudz vietas bagāžai

Ar plašu uzlādes caurumu, zemu iekraušanas augstumu un iespaidīgu 710 litru ietilpību bagāžniekā, kad aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ir salocītas kopā, Vitara nodrošina, ka viss nepieciešamais līdzi var ietilpt virsū.


VEIKTSPĒJA

Uzticams pavadonis gandrīz visu centienu sasniegšanā: draugs vissarežģītākajos apstākļos un laika apstākļos. Aprīkots ar jaudīgiem un ekonomiskiem Boosterjet dzinējiem. Pieejams ar unikālu ALLGRIP kvadriciklu sistēmu. Uzlādēts ar Suzuki īstajiem SUV gēniem: atvieglots prieks pie stūres, ko papildina maksimāla turēšana jebkurā laikā.

 


 

1 litra BOOSTERJET tiešās iesmidzināšanas turbo dzinējs nodrošina tādu pašu griezes momentu kā 1,8 litru brīvā elpošana, vienlaikus nodrošinot lielisku ekonomiju. Šī tiešās iesmidzināšanas sistēma rada gan mazāku degvielas patēriņu, gan zemākas temperatūras motora cilindros. Turklāt turbokompresors, kas saspiesto gaisu saspiež cilindros, dod lielāku griezes momentu no zemākiem dzinēja pagriezieniem un padara to piemērotu dažādiem braukšanas apstākļiem – pilsētā, sportiskiem un bezceļiem.

 

 


 

Jaunais, vēl kompaktais 1,4 litru BOOSTERJET tiešās iesmidzināšanas turbo dzinējs sniedz iespēju vēl enerģiskākam braucienam ar jauno Vitara. Turbokompresors ar starpdzesētāju nospiež saspiesto gaisu cilindros, ļaujot dzinējam nodrošināt lielāko griezes momentu kopš 2500 apgriezieniem.  Turklāt supercharging spiedienu kontrolē vārsti, kas atver un aizver margu vārstu, ievērojami paātrina dzinēja reakciju un samazina degvielas patēriņu. Otsesissepritsesüsteem suurendab veelgi ökonoomsust, kontrollides sissepritsitava kütuse kogust, ajastust ja survet. Lisaks võimaldasid lühike sisselaskekollektor ja silindripeadesse integreeritud väljalaskekollektor luua kerge ja kompaktse ning parema kiirendusega mootori.


 

Manuālās pārnesumkārbas

Transmisijas koeficienti ir izstrādāti, ņemot vērā gan ekonomiju, gan veiktspēju. Turklāt ar dažādu inovāciju palīdzību pārnesumu pārslēgšana ir padarīta optimāla un vienmērīgāka. Palielināta pārnesumkārbas stingrība samazina troksni un vibrāciju. 1 litra Boosterjet dzinējs ir pieejams ar 5 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, 1,4 litru versiju ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

 

6 pakāpju automātiskā pārnesumkārba

Palielinot transmisijas koeficientu visiem pārnesumiem, 6 pakāpju automātiskā pārnesumkārba piedāvā lielisku paātrinājumu no palaišanas brīža un efektīvu degvielas ekonomiju lielākos ātrumos. Integrētais dzesētājs pastiprina pārnesumkārbas eļļas dzesēšanas īpašības, tādējādi palielinot ekonomiju. Pārnesumu pārslēgšanu var veikt ātri un viegli, pateicoties pārnesumu pārslēgšanas asmeņiem pie stūres, kas padara braukšanu patīkamu un sportisku.

 

AllGrip četrkāršā vagonu sistēma

"Transportlīdzeklis, kas spēj apstrādāt nelīdzenus ceļus un spēj braukt uz vietām, kur automašīnas vēl nesen nenonāk". Pamatojoties uz šo filozofiju, pirmais Suzuki kvadricikla modelis tika izstrādāts 1970. gadā. Tas aizsāka Suzuki slavenā kvarteta AllGrip ēru. Suzuki kvadricikla tehnoloģija ir pakāpeniski atjaunināta, nodrošinot autovadītājiem pieaugošu braukšanas prieku, prieku un pārliecību. Ar AllGrip kvartetu jūs varat paplašināt savu biznesu un vēl vairāk uzlabot savu kaislīgo dzīvesveidu.

 

Četri pārvadāšanas veidi, kurus izvēlas vadītājs

Izvēlieties pareizo pilnpiedziņas režīmu (Auto, Sport, Snow vai Lock), izmantojot rotējošo slēdzi, kuru vēlaties nospiest centrālajā konsolē. Daudzfunkcionāls šķidro kristālu displejs rādītāju bloka vidū informē jūs par izvēlēto transporta veidu un tā uzvedību braukšanas laikā.


DROŠĪBA

Vitara izmanto Suzuki uzlaboto šķēršļu noteikšanas sistēmu, kas vienlaikus izmanto gan kameru, gan lāzeru, kas novietots uz vējstikla. Kamera nosaka objektus vidējos un tālākos attālumos, piemēram, gājējus un ceļa apzīmējumus, savukārt lāzera sensors naktī nosaka tuvumā un priekšā esošus objektus.

 

Palīdzība frontālas sadursmes novēršanai ar gājēju identifikāciju

Braucot, Vitara izmanto gan kameru, gan lāzeru, lai atklātu un novērstu iespējamu sadursmi ar topošo transportlīdzekli vai gājēju. Identificējot negadījuma risku, transportlīdzeklis atkarībā no situācijas darbojas vienā no šādiem veidiem.

  1. Brīdina – informē vadītāju ar brīdinājuma skaņu un brīdinājuma rādījumu uz informācijas ekrāna.
  2. Bremzēšanas palīdzība – ja sadursmes risks ir augsts un vadītājs strauji piespiež bremžu pedāli, sistēma palielina bremzēšanas spēku.
  3. Automātiskā bremzēšana – ja sadursmes varbūtība ir vēl lielāka, sistēma automātiski bremzē sevi no vadītāja.

Nav pieejams GL modelim. Pieejams četrkāršo pārvadājumu modeļiem.

Akls stūra brīdinājuma sistēma

Joslas maiņa pie ātruma virs 15 km/h ir drošāka, pateicoties diviem radara sensoriem transportlīdzekļa sānos, kas nosaka transportlīdzekļus zonā ārpus vadītāja redzesloka vai tuvojas no aizmugures. Ja šādu transportlīdzekli konstatē, attiecīgās puses sānu spogulī izvieto brīdinājuma LED indikatoru. Tomēr, ja vadītājs sāk mainīt joslas, LED indikators sāk mirgot un izklausās brīdinājuma skaņa.
Nav pieejams GL modelim. Pieejams četrkāršo pārvadājumu modeļiem.

Ceļa zīmju atpazīšana

Sistēma izmanto priekšējo kameru, lai uzraudzītu ceļa zīmes pa ceļu. Konstatējot ātruma ierobežojumu vai braukšanas aizliegumu, ceļa zīmes attēls tiek parādīts uz informatīvā ekrāna, palīdzot vadītājam atcerēties, kurā zīmē viņš brauc. Ja tiek konstatētas vairākas ceļa zīmes, vadītājam vienlaikus tiek rādītas ne vairāk kā 3 rakstzīmes.
Nav pieejams GL modelim. Pieejams četrkāršo pārvadājumu modeļiem.

 

Aizmugurējā šķērsvirziena satiksmes brīdinājuma sistēma

Braucot atpakaļgaitā ar ātrumu līdz 8 km/h, piemēram, izbraucot no stāvvietas, Vitara izmanto divus sānslīdes sensorus, kas brīdina citu transportlīdzekļu vadītāju, piemēram, tos, kas tuvojas no sāniem. Ja tiek konstatēts transportlīdzeklis, kas tuvojas, vadītāju brīdina gan ar brīdinājuma rādījumu uz informācijas ekrāna, gan ar brīdinājuma skaņu. Sistēma palīdz vadītājam drošāk apgriezties atpakaļgaitā apstākļos, kad redzamība ir ierobežota vienā vai abās pusēs.
Nav pieejams GL modelim. Pieejams četrkāršo pārvadājumu modeļiem.

 

Stingrs TECT pamatrāmis

Vitara korpusa dizains koncentrējas uz Suzuki pilnīgu efektīvu vadības tehnoloģiju (TECT), kas efektīvi absorbē un izkliedē trieciena enerģiju sadursmes gadījumā.

Darbvirsmas versija